KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14024538
nr 1402 4538
Oidentifierad konstnär. 1700-tal, man med skål. Ej signerad. Olja på kopparplåt, 17x12 cm, yttermått inklusive ram: 27,5x23 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:43:36
7/6 20:36:33